logo Friese Radio Amateur Groep

Informatie

Clubhuis & Agenda

Fragment

Lidmaatschap

QSL informatie

Logbook

Awards

Fotoalbum

Projecten

Social Media

Contact

 

CONTACT

Correspondentie adres:
Avondsterweg 14
8938 AK LEEUWARDEN

Telefoonnummer:
058-2675097

E-mail:
pi4frg@pi4frg.nl

Website:
www.pi4frg.nl

Bestuur

Voorzitter: Edwin Houwertjes
Ljibbe Hoeksma
PE1PWF
PA3FPE
voorzitter@pi4frg.nl
voorzitter2@pi4frg.nl
Secretaris: Mario v.d. Mee
Klaas de jong
PA3DII
PD5LWD
secretaris@pi4frg.nl
secretaris2@pi4frg.nl
Penningmeester: Jos Weitenberg
Joop Tijpens
PA3HGX
PD0RKA
penningmeester@pi4frg.nl
penningmeester2@pi4frg.nl
Bestuursleden: Wiebe Kooistra
Appie Albertsma
Robert v.d. Wal
PA-9565
PA3GPD
PD2RCW
Ledenadministratie: Nancy de Jong leden@pi4frg.nl
Cursus leider: Kasper v.d Heide (Novice)
Fokko Piekema (Full)
PA3FRV
PA3FWZ
cursus-n@pi4frg.nl
cursus-f@pi4frg.nl
QSL Service: Wiebe Kooistra PA-9565 qsl@pi4frg.nl
Award Manager: Joop Tijpens PD0RKA awardmanager@pi4frg.nl
Redactie Fragment: Gialt Biesma
Ljibbe Hoeksma
PE1OLM
PA3FPE
redactie@pi4frg.nl
Materiaalbeheer: Kasper v.d Heide PA3FRV materiaalbeheer@pi4frg.nl
Projecten: Jan Klaver PD1JKS projecten@pi4frg.nl
Webmaster: Bertina v.d Vegt PA2BTA webmaster@pi4frg.nl

 

© Friese Radio Amateur Groep | Webdesign by Public Creations